Školní družina

Školní družina je určena pro žáky 1. - 3. ročníku, v případě volné kapacity se doplní žáky ze třídy 4. a 5.

Družina prošla celkovou rekonstrukcí, byly zvětšeny prostory a vznikla tak dvě samostatná oddělení. Celková kapacita jednoho oddělení je 30 žáků. Družina byla vybavena novým nábytkem, relaxačním koutkem, dětskou kuchyňkou, domečkem pro panenky, stolním fotbalem, kobercem pro hraní na zemi a televizorem s DVD přehrávačem.

V říjnu 2016 bylo pro velký zájem otevřeno 3. oddělení školní družiny s celkovou kapacitou 15 dětí.

Děti mohou také využívat tělocvičnu, fotbalové hřiště a dětské hřiště, které je umístěno vedle školy. Dětské hřiště bylo v roce 2009 rekonstruováno a vybaveno dalšími hracími prvky.