Příměstský školní tábor 17. - 21.7.2023

Pátek, 21. Červenec 2023 - 0:00

Třetí týden v červenci se uskutečnil školní tábor, kterého se zúčastnily děti budoucí 5. třídy.

Pondělí jsme zahájili ve škole, kde děti hrály hry a soutěžily v týmech. Po obědě jsme si udělali procházku na zmrzlinu a poté se ve škole věnovali pískování a výrobě náramků z korálek. V úterý jsme navštívili koupaliště ve Ždánicích, kde jsme si to všichni parádně užili. Vyřádili jsme se ve vodě a hlavně na tobogánu. Středu jsme zahájili procházkou na Sokolku a odpoledne jsme strávili v báječné společnosti zvířátek. Navštívila nás slečna Klára, která se věnuje canisterapii s jejími psími mazlíčky. Nejprve jsme si o canisterapii povídali a také nám převedla pár ukázek, jak její práce s pejsky probíhá. Také nám dovezla ukázat své ochočené jehně a kůzle. Celé odpoledne jsme si se zvířátky báječně užili a vůbec se nám nechtělo odcházet domů. Ve čtvrtek jsme vyrazili na rybník Klášov, kde jsme měli program, poté jsme zašli na oběd na Metropol a odpoledne si užili na koupališti v Uhřicích. Den jsme zakončili táborákem ve škole, nesměla chybět stezka odvahy, večerní kino a samozřejmě přespání ve škole. V pátek jsme uklidili a po výborném obědě se rozloučili a vyrazili domů.

Tábor měl podle dětí jedinou chybu, a to, že nebyl delší. Všichni jsme se výborně bavili a čas strávený spolu si maximálně užili.

Lucie Plachá a Veronika Šaňková