Přespolní běh hoši - kat. III. a IV.

Středa, 20. Září 2023 - 0:00 - 23:55

Ve středu 20.9. se naši nejvytrvalejší kluci zúčastnili přespolního běhu v Hodoníně. Přihlášené jsme měli dvě kategorie, a to kat. III. (6. a 7.tř.) a kat. IV. (8. a 9.tř.). V každé kategorii běželo pět zástupců školy a výkony čtyř nejlepších se počítaly do umístění družstev. V mladší kategorii jsme jako družstvo skončili na pěkném 7. místě z 12 účastníků. Ve starší kategorii dokonce na 5. místě z 12 účastníků.

Velký individuální úspěch zaznamenali Valihrach Tobiáš a Poláček Michal, kdy každý ve své kategorii doběhli na druhém místě z cca šedesáti závodníků. Skvělý výkon, kluci.

Naši školu reprezentovali:

Kat. III.:

Valihrach Tobiáš, Martinásek Adam, Žaroský Adam, Buchlovský Petr, Moravčík Matyáš

Kat. IV.:

Poláček Michal, Kellner Aleš, Šefraný Ondřej, Trčka Marek, Vojta Lukáš