Podzimní kolo sběru papíru

Neděle, 29. Říjen 2023 - 0:00 - 23:55

Podzimní kolo sběru starého papíru, které proběhlo v úterý 24. a ve středu 25. 10. 2023, je úspěšně za námi. Všichni účastníci celkem nasbírali necelých 10 tun starého papíru. Toto úctyhodné množství bylo třeba pečlivě přebrat a naložit do správných kontejnerů, což se díky pracovitým žákům 9. ročníku povedlo. Sebraný starý papír odvezla i tentokrát společnost Naja, se kterou již dlouhodobě spolupracujeme. Peníze, které za přinesený sběr spolek Aktovka získá, budou použity ve prospěch žáků naší školy. Děkujeme všem, kteří se do akce zapojili. Gratulujeme nejpilnějším sběračům za třídu, kterým náleží drobná odměna. Nejpilnější třídou se stala 2. A, při celkových tisíci a půl kilogramech v této třídě vychází, jako by každý její žák přinesl 113 kilogramů, navíc se do sběru ve třídě zapojilo 79 % žáků. Jejich vítězství je tedy opravdu zasloužené. Nejpilnějším sběračem jednotlivcem se stal Vojtěch Cikánek ze 3. třídy, i jemu patří velká gratulace. Blíže je možné se s výsledky sběru seznámit v příloze.

A pokud se někdo snad nestihl do podzimního sběru zapojit, nemusí si zoufat, pokud nám to výkupní ceny dovolí, jarní kolo sběru nás jistě nemine. Budeme se těšit na všechny účastníky a jejich příspěvky.

Mgr. Sylva Klimešová

Soubory: