Okresní kolo florbal kat. III. hoši

Datum:
Úterý, 5. Prosinec 2017 - 0:00 - 23:55

V úterý 5. 12. jsme se zúčastnili okresního kola ve velkém florbale v Dubňanech. Turnaje se zúčastnili ještě základní školy Hodonín Očov, Hodonín Vančurova, Veselí n. Moravou a Dubňany.

Hned v prvním utkání nás čekal křest ohněm, kdy jsme narazili na favorita okresního kola Hodonín Očov. Favorit potvrdil svou roli hned v prvním poločase, který jsme prohráli 4:0. V druhém poločase se ovšem začaly dít věci, kdy nás soupeř nejspíš trochu podcenil a my toho dokázali využít. Během pěti minut jsme se dostali na skóre 4:3. Vzápětí soupeř zvýšil náskok na 5:3, ovšem po chvíli to bylo opět pouze o jednu branku. Na dorovnání výsledku jsme měli ještě asi dvě minuty. Soupeř nasadil nejsilnější pětku a i přes nějakou naši šanci se nám dorovnat nepodařilo. Po zápase jsme sklidili pochvalu ode všech přítomných týmů, že jsme to nezabalili a dokonce soupeře výrazně potrápili.

Další utkání byla opět velice vyrovnaná. Bilance z turnaje je výše popsaná prohra, dvě remízy a výhra. Konečné třetí místo na turnaji je zasloužené. Kluci se vydali ze všech sil. Na turnaji nám chyběl ze zdravotních důvodů Válka Lukáš a Lojan Lukáš. S jejich přítomností si myslím, že bychom mohli dosáhnout i na druhé místo.

Nejlepším naším hráčem (a možná i turnaje) byl Slovák Tadeáš, který jako správný lídr, táhl svým výkonem náš tým.