Halloweenská diskotéka

Pondělí, 6. Listopad 2017 - 0:00 - 23:55

V pátek večer se v naší škole uskutečnila Halloweenská diskotéka, kterou organizačně zajistili členové parlamentu. Velké poděkování patří panu Michalovi Strmiskovi, který se svou aparaturou zajistit hudbu včetně osvětlení a mlhy, která dle žáků voněla jako vanilkové rohlíčky. Za ochotu zahrát pro děti od nás dostal několik upomínkových předmětů školy a drobné občerstvení. Akce se zúčastnilo přes třicet žáků naší školy, většinou v originálních kostýmech, které znamenaly poctivou domácí přípravu. K občerstvení se podávaly "hrůzné" nápoje a samozřejmě sladkosti k doplnění energie. Součástí večera byl i fotokoutek, obsluhovaný naší absolventkou Veronikou Příkopovou, které také velmi děkujeme. Fotky z fotokoutku jsou pro žáky k dispozici přes školní počítače a server K.

Halloweenská akce byla doplněna nástěnkou se spoustou zajímavých informací o americkém svátku Halloween i o českých Dušičkách. Všichni návštěvníci se tak mohli poučit o tom, v čem se svátky liší, nebo zda mají něco společného.

Večer byl povedený a správně strašidelný i díky krásné výzdobě, o kterou se postarali žáci naší školy v hodinách výtvarné výchovy i v době odpoledních aktivit. Večer byl zakončen stezkou odvahy, která spočívala v obejití školní zahrady a dětského hřiště, děti procházely trasu a do plánku okolí školy zaznamenávaly, kde byli umístěni dýňoví strašáci.

Vytancovaní, vydovádění, občerstvení, unavení, ale hlavně spokojení odcházeli snad všichni účastníci, což dokládají i slova, která děti zapsaly před odchodem domů:

Super.

Nejlepší. Snad bude i další roky.

Sranda.

Je to úžasné, moc se mi to líbilo, nejlepší párty.

Hrozný.

Super, hlavně 7. třída.

Samé malé děti a nejsou tu starší z 8. a 9. třídy.

Super. Sranda. Ale nikdo netančí a byly by fajn v průběhu diskotéky nějaké hry nebo soutěže. Akce je moc dlouhá a být pořád na disko, nebo pít a jíst omrzí.

Nejlepší disko, co jsem slyšela.

Moc dobře.

....Kdo přišel, mohl se bavit, došlo na tanec i nějakou tu soutěž, a pokud někdo nechtěl vydržet až do konce, stačilo se domluvit a odejít.