Čeps Cup 2019 – chlapci, okresní kolo

Pátek, 8. Listopad 2019 - 0:00 - 23:55

Své vystoupení v okresním kole mají za sebou chlapci 4. – 5. ročníku, turnaj se odehrál ve čtvrtek 7. 11. 2019 v Hodoníně ve sportovní hale Teza. Přihlášené týmy byly rozlosovány do dvou skupin, které hrály samostatné turnaje, ze kterých vzešly dva vítězné celky, které si vybojovaly účast v krajském finále v Brně. V prvním turnaji, který se hrál od rána, zvítězila základní škola Očovská z Hodonína, druhá skupina zahájila své zápasy až v 11. hodin. Naše škola byla zařazena do druhé skupiny. V turnaji se nám dařilo a postupně jsme si poradili ze školami ZŠ Vančurova z Hodonína a se ZŠ Veselí nad Moravou. V semifinále na nás čekali chlapci z Kuželova, kteří na nás nestačili. Ve finále jsme narazili na žáky z Dambořic, které se našim klukům podařilo porazit 6 : 3 a tím pádem jsme mohli slavit vítězství. Těšíme se na krajské finále v Brně.

Chlapcům, kteří reprezentovali školu, patří poděkování a blahopřání za předvedené výkony.

Soupiska:

Michal Poláček, Ondřej Šefraný, Filip Ševčík, Vojtěch Klimeš, Aleš Kellner, Igor Kasala, Alex Poláček

Mgr., Ing. Tibor Zmrzlík