Velký florbal kat IV. okresní kolo

Datum:
Pátek, 29. Listopad 2019 - 0:00 - 23:55

V pátek 29.11. jsme se zúčastnili okresního kola ve velkém florbalu v Hodoníně v hale TEZA. Hned v zápase jsme se potkali s největším favoritem turnaje - Hodonín Očovská. V tomto zápase jsme favorita náležitě potrápili. V poločase jsme vedli 1:0. V druhém poločase se nám nepovedla minutka hry, kdy jsme inkasovali hned 3x. Dvě minuty před koncem, jsme snížili na 2:3, soupeře jsme přitlačili k jejich brance, ale vsítit branku se nám nepodařilo. Další dvě utkání jsme zvládli na výbornou a soupeřům nedali šanci. Tyto výsledky zaručovaly v posledním utkání turnaje přímý souboj o druhé místo se ZŠ Hroznová Lhota (první místo získal naprosto suverénně Očov). V tomto utkání jsme ale od začátku tahali za kratší konec. Na klucích již byla znát velká únava a utkání jsme prohráli poměrem 7:3. Tento výsledek znamenal konečné, krásné třetí místo na okrese.