Sportovní setkání škol

Datum: 
Pondělí, 10. Červen 2019 (Celý den)

Ve dnech 5. 6. – 7. 6. 2019 se 12 žáků naší školy zúčastnilo tradičního sportovního setkání škol, které proběhlo v letošním školním roce v Mikulově.   

Smyslem této sportovně společenské akce je navázat nová přátelství, poměřit sportovní dovednosti, poznat nové kraje, podívat se do jiných škol a získat inspiraci do další práce. V průběhu tří dnů se žáci utkali ve 13 sportovních disciplínách, šlo o klasické sporty, netradiční disciplíny a pro nás i o dvě zcela nové hry (tchoukball, discgolf). Každá disciplína byla bodovaná, za vítězství obdržel tým 3 body, za druhé místo 2 a za třetí místo 1 bod. Všechny disciplíny byly velmi vyrovnané, vzhledem k faktu, že jsme se zúčastnili setkání s výrazně nejmladším výběrem, fyzickou převahu soupeřů jsme museli eliminovat naší šikovností, což se nám dařilo. V průběhu sportovního setkání byl čas i na krátkou prohlídku centra města se zámeckou zahradou.                                                                                                         

Naši školu reprezentovali páťáci Franta Klimeš, Aleš Křůmal, šesťák Aleš Tomek, sedmačky Klára a Lucie Poláčkovi, Bára Snášelová a osmáci Honza Piskoř, Ondra Škultéty, Lukáš Válka, Natálie Adamcová, Anastázie Šťastná a Šárka Stanislavová.                                                                                                        

Naši žáci zanechali v Mikulově velmi dobrý dojem jak na sportovním poli, tak především svým vystupováním a chováním. Příští rok bude sportovní setkání hostit škola v Budišově.

Mgr., Ing. Tibor Zmrzlík

Soubory: 
PřílohaVelikost
PDF icon tabulka_poradi.pdf302.51 KB