Kvalifikace MČR ve florbale

Pondělí, 4. Březen 2019 - 0:00 - 23:55

O velký úspěch se postarala děvčata naší školy v kategorii D III (6. – 8. ročník), když se probojovala do závěrečného kola MČR ve florbale. Po vítězstvích na okresní i krajské úrovni zvládla děvčata i kvalifikaci o postup do finále mistrovství ČR.

Kvalifikaci jsme odehráli ve čtvrtek 28. 2. 2019 v Brně. Našimi soupeřkami byly vítězky krajských kol Pardubického kraje (ZŠ Choceň) a kraje Vysočina (ZŠ Havlíčkův Brod). Samotný turnaj proběhl v naší režii a výsledky 13 : 1 (Havlíčkův Brod) a 8 : 0 (Choceň) hovoří jasně o rozložení sil a kvalitě našeho družstva. Jsme moc rádi, že jsme se o náš úspěch mohli podělit se žáky i pedagogy naší školy, kteří nás doprovodili do Brna a vytvořili v hale skvělou atmosféru, poděkování patří také rodičům a fanouškům, kteří nás podpořili přímo na místě.

Závěrečný turnaj o titul mistra České republiky proběhne 28. – 29. 3. v Mladé Boleslavi a zúčastní se ho šest nejlepších družstev ČR, která prošla všemi vyřazovacími koly. Přeji všem děvčatům, která se na tomto úspěchu podílela, ať jsou zdravá a předvedou to, co umí.  Děkujeme za reprezentaci školy a držíme palce !!!

Soupiska:

Laura Jakubcová, Irena Šmerdová, Natálie Adamcová, Kristýna Šefraná, Lucie Poláčková, Anastázie Šťastná, Barbora Snášelová, Klára Poláčková, Adéla Jelínková, Tereza Obluková, Zuzana Menšíková

Tibor Zmrzlík