Co jsme zaseli...

Čtvrtek, 20. Červen 2019 - 13:00 - Pátek, 21. Červen 2019 - 12:55

Během školního roku jsme se zúčastnili několika výtvarných soutěží, ve většině jsme uspěli, a to velmi dobře.

Nejdříve jsme se dozvěděli o zařazení našich obrázků na veřejnou plochu na Slováckém roku v Kyjově. Myslím, že prezentace dvou prací mezi 12 vybranými z celého okresu je úspěch. Autoři Alžběta Maradová, Zuzana Menšíková, Šárka Stanislavová, Dominika Příkopová, Simona Ryvolová, budou oceněni v září přijetím u starosty města Kyjova a předáním cen.

Dne 13.6. 2019 jsme si měli převzít další ocenění na dvou místech zároveň. Pozvání do Prahy na vyhlašování vítězů v soutěži pořádané Ministerstvem vnitra v kategorii ,,Příroda na prodej" byli oceněni Aleš Křůmal, Šimon Studýnka, Denis Kašuba, Jindřich Gálíček. První místo bylo nečekaným překvapením.

,,Čarovné barvy země" - vyhlašování vítězů a předávání cen se uskutečnilo v Mikulčicích, tam jsem doprovodila své žáky Jakuba Poláčka, Matěje Šmerdu a Davida Bajáka. Opět jsme věděli jen tolik, že jsme se umístili mezi pěti vybranými pracemi, ale trochu jsme zariskovali a šli o věkovou kategorii výše, tedy mezi děti ze středních uměleckých škol. Obsadili jsme první místo a radost z výhry byla obrovská.

Děkuji svým žákům za hezkou práci.

Mrg. Anna Horáková