Čeps Cup, kategorie D II

Čtvrtek, 14. Listopad 2019 - 0:00 - 23:55

V úterý 12. 11. odehrála děvčata 1. stupně okresní kolo florbalové soutěže Čeps Cup v Dambořicích. V letošním roce pořadatelé této celorepublikové soutěže rozhodli, že do krajského kola z okresu Hodonín postoupí dva nejlepší celky. V loňském roce byla nejúspěšnějším týmem ČR děvčata z Dolních Bojanovic a v předešlém roce se děvčatům naší školy podařilo dosáhnout na třetí místo v rámci ČR. Tyto výsledky poukazují na skutečnost, že má florbal na okrese Hodonín skutečně dobrou úroveň. Letošního okresního kola se zúčastnilo pět škol. Turnaj se odehrál systémem každý s každým.  V průběhu turnaje naše děvčata porazila ZŠ Dambořice 8 : 0, ZŠ Dolní Bojanovice 7 : 2. ZŠ Očovská Hodonín 1 : 0 a v posledním zápase jsme nestačili na ZŠ Ratíškovice poměrem 3 : 4. Do krajského kola, tak postoupila vítězná škola z Ratíškovic a naše děvčata z druhého místa. Raritou turnaje bylo, že nejlepší střelkyní turnaje se stala nejmladší účastnice okresního kola, žákyně prvního ročníku naší školy Andrea Šefraná.

Děvčatům budeme držet palce v krajském kole.

Soupiska:

Šárka Poláčková, Nela Valihrachová, Valerie Tomková, Andrea Šefraná, Alžběta Urbánková, Tereza Valentová, Nela Vojtíšková, Brigita Slováková

Tibor Zmrzlík